Stajnia Prowincja   
jazda konna & farma
ul. Wyjątkowa 31 Łomianki Dolne
Telefon:  531 263 866

0
Koszyk
Użytkownik

Borys

to 8 letni wałach rasy Tinker, który ma 155cm w kłębie. Jest to Bardzo mądry i odważny koń o wielkim sercu.  Na Borysie jeżdżą zarówno dzieci jak i dorośli. Bierze udział w zajęciach hipoterapeutycznych, przyuczany jest również do chodzenia w zaprzęgu.

 

 

Nik

to najstarszy koń w naszej stajni, Ma 19 lat i 156cm w kłębie. W naszej rodzinie jest już 14 lat. Niegdyś sportowiec, dziś ze względu na swój spokojny charakter pomaga dzieciom  niepełnosprawnym w pracy nad lepszym jutrem.

 


Lady

jest 11 letnią klaczą, która ma 162cm w kłębie.  Jest to koń który kocha ludzi a ludzie kochają ją. Bardzo spokojna kochana  i ufna  kobyłka. Lady uwielbia wielogodzinne zabiegi pielęgnacyjne jak przystało na  prawdziwą damę.

 


Wento

to 12 letni wałach rasy huculskiej, który uwielbia padokowe zabawy i smakołyki. Bardzo odważny i cierpliwy koń.  Bardzo często wprowadza w świat jeździectwa  osoby początkujące podczas ich pierwszych jazd.  Wento również bierze udział z zajęciach hipoterapeutycznych.

 


Biszkopt

jest to nasz 4 letni kucyk szetlandzki, który jest naszą maskotką i największym przyjacielem Wento.  Całe dnie spędza na zabawie z innymi członkami stada.

 

 

 

 

 

 

fb  mail

DANE KONTAKTOWE:

 

adres

Adres:

ul. Wyjątkowa 31 (przy wale)

Łomianki Dolne, Warszawa Polska

telefon

telefon:

531 263 866